تدابیر لازم برای کمک های زمستانی و حالات های اضطراری در سطح کشور اتخاذ شد

tamim_azimi
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۷
dm2

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث صبح امروز یکشنبه ۲۲ جدی همرای هیات دولتی شان عازم ولایت لوگر شده با الحاج محمد انورخان اسحاقزی والی ولایت لوگر، رییس شورای ولایتی، روسای ادارات سکتوری، نهاد جامعه مدنی و شماری از بزرگان دیدار کرد.
هدف از سفر رسمی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث گرفتن تدابیر لازم برای کمک های زمستانی، رسیدگی به خانواده های آسیب دیده، بررسی مشکلات، چالش های کمیته عالی مبارزه با حوادث ولایتی و شفافیت روند توزیع کمک ها برای مستحقین است.
در نخست الحاج محمد انورخان اسحاقزی والی ولایت لوگر ضمن خوش آمدید و قدردانی از فعالیت ها و مدیریت سالم معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در بخش مدیریت حوادث گفت: ولایت لوگر از جمله ولایات آسیب پذیر در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی بوده و خواهان تطبیق پروژه های وقایوی و امکانات بیشتر جهت رسیدگی به آسیب دیده گان شد.
سپس مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت: این وزارت همواره تلاش ورزیده تا در کناره برنامه های کاهش دهی خطرات حوادث در کشور به خانواده های بیجا شده و آسیب دیده ناشی از حوادث نیز کمک های عاجل بشری را توزیع نماید. آقای صافی همچنان با اشاره به تطبیق پروژه های بیشتر کاهش دهی وعده کمک های بیشتر را برای متضررین ناشی از حوادث طبیعی و غیر طبیعی به والی ولایت لوگر داد.
در اخیر برای 900 خانواده که از اثر حوادث طبیعی آسیب دیده بودند، در حضور مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، الحاج محمد انورخان اسحاقزی والی ولایت لوگر، رییس شورای ولایتی، روسای ادارات دولتی و رسانه ها به 700 خانواده مواد غذایی و 200 خانواده پول نقد توزیع گردید.
DM2

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۱۰:۵
Background image

روند توزیع کمک های نقدی برای 310 فامیل آسیب دیده در بامیان آغاز شد

ریاست مبارزه با حوادث ولایت بامیان در همکاری با موسسه VOPOFA، برای 310 خانواده که از ویروس کوید 19 (کرونا) متاثر شده بودند، بعد از سروی به هر خانواده کمک های نقدی توزیع نمود.
قابل یاد. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۹:۵۳
Background image

ریاست مبارزه با حوادث ولایت پنجشیر برای فامیل‌های آسیب‌دیده کمک های غذایی توزیع کرد

ریاست مبارزه با حوادث ولایت پنجشیر، برای 70 فامیل آسیب دیده بعد از سروی در حضور معاون مقام ولایت پنجشیر روسای ادارات سکتوری و رسانه ها، به هر فامیل مواد غذایی شامل (50 کیلو آرد، 14 کیلو. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۸ - ۱۰:۴۸
Background image

تسریع روند انتقال کمک های غیر خوراکی جمهوری خلق چین به آسیب دیده گان در الویت قرار گیرد

معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در جلسه ی با روسای و آمرین بخش های مربوط روی تسریع انتقال محموله ی کمک های غیر خوراکی جمهوری خلق چین برای آسیب دیده ها در افغانستان. . .