تدابیر لازم برای کمک های زمستانی و حالات های اضطراری در سطح کشور اتخاذ شد

tamim_azimi
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۷
dm2

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث صبح امروز یکشنبه ۲۲ جدی همرای هیات دولتی شان عازم ولایت لوگر شده با الحاج محمد انورخان اسحاقزی والی ولایت لوگر، رییس شورای ولایتی، روسای ادارات سکتوری، نهاد جامعه مدنی و شماری از بزرگان دیدار کرد.
هدف از سفر رسمی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث گرفتن تدابیر لازم برای کمک های زمستانی، رسیدگی به خانواده های آسیب دیده، بررسی مشکلات، چالش های کمیته عالی مبارزه با حوادث ولایتی و شفافیت روند توزیع کمک ها برای مستحقین است.
در نخست الحاج محمد انورخان اسحاقزی والی ولایت لوگر ضمن خوش آمدید و قدردانی از فعالیت ها و مدیریت سالم معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در بخش مدیریت حوادث گفت: ولایت لوگر از جمله ولایات آسیب پذیر در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی بوده و خواهان تطبیق پروژه های وقایوی و امکانات بیشتر جهت رسیدگی به آسیب دیده گان شد.
سپس مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت: این وزارت همواره تلاش ورزیده تا در کناره برنامه های کاهش دهی خطرات حوادث در کشور به خانواده های بیجا شده و آسیب دیده ناشی از حوادث نیز کمک های عاجل بشری را توزیع نماید. آقای صافی همچنان با اشاره به تطبیق پروژه های بیشتر کاهش دهی وعده کمک های بیشتر را برای متضررین ناشی از حوادث طبیعی و غیر طبیعی به والی ولایت لوگر داد.
در اخیر برای 900 خانواده که از اثر حوادث طبیعی آسیب دیده بودند، در حضور مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، الحاج محمد انورخان اسحاقزی والی ولایت لوگر، رییس شورای ولایتی، روسای ادارات دولتی و رسانه ها به 700 خانواده مواد غذایی و 200 خانواده پول نقد توزیع گردید.
DM2

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۸
Background image

تدابیر لارم به منظور رسیدگی به آسیب دیده‌گان احتمالی در سالنگ‌ها اتخاذ شد

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در جریان سفرش به ولایت پروان، به هدف اتخاذ تدابیر جهت رسیدگی به آسیب دیده‎‌گان احتمالی در سالنگ‌ها با فضل الدین عیار. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۰
Background image

به آسیب دیده‌گان ناشی از حوادث طبیعی و غیر طبیعی در پروان کمک های نقدی و غیر نقدی توزیع شد

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، همراه با هیات دولتی شان به هدف کمک رسانی به آسیب دیده‌گان ناشی از حوادث طبیعی و غیر طبیعی عازم ولایت پروان شده با. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۹:۳۵
Background image

جلسه هماهنگی به منظور تامین منابع برای رسیدگی به حوادث اخیر تدویر یافت

جلسه هماهنگی به اساس هدایت جلالتماب رئیس جمهوری اسلامی افغانستان جهت تامین منابع برای رسیدگی به حوادث اخیر در ولایت های هلمند، قندهار، زابل، ارزگان، هرات، غور، غزنی و شماری دیگر ولایات،. . .